Maestro

Prodáváme výtvarné potřeby pro začínající i pokročilé umělce, hobby sortiment, školní pomůcky, rámečky, euroklipy, mapy a kalendáře. Dále provádíme zakázkové rámování obrazů.

Maestro rámování trutnov
Zdeněk Vojáček, majitel obchodu

Příběh Maestra

Po absolvování fotografické konzervatoře v Hradci Králové jsem se svým společníkem založil reklamní agenturu, kde jsem chtěl své znalosti z oboru uplatnit.

U práce v reklamě jsem v podstatě zůstal dodnes, jen to focení na profesionální úrovni muselo jít stranou. Ukázalo se, že se musím věnovat reklamě jako takové. Vývoj firmy šel trochu jiným směrem a tak jsme dělali kompletní reklamní servis pro místní velké i menší firmy. Ty nás zásobovaly prací tak, že jsme často nevěděli, kde nám hlava stojí.

Časem po nás firmy chtěly rámovat plakáty, certifikáty a další věci a my jsme to vše museli někomu zadávat. Později nás napadlo, že bychom to mohli dělat sami. Začali jsme rámovat nejprve pro firmy, a když už jsme potřebné vybavení měli, nabídli jsme rámování i veřejnosti. Nechtěli jsme tuto službu nabízet lidem v kanceláři reklamní agentury, to by nevypadalo dobře, a tak jsme si na to pronajali prostory. Tak vznikl náš obchůdek Maestro.

„Je to pro mě splnění snu o tom, že nebudu chodit do práce s nechutí“

Zdeněk Vojáček

Když už k nám chodili lidi rámovat, začaly však padat otázky typu „Proč tu nemáte barvy a další věci pro malíře, když už rámujete?“ Postupně nás tak naši zákazníci přiměli k zavedení dalších a dalších položek do našeho sortimentu.

Zde si můžete přečíst rozhovor s panem Zdeňkem Vojáčkem.