Editorial: Prokrastinace je sviňa. Fakt. Ale mám radost!

Aktuální listopadové hlášení pro všechny příznivce webu.

Nechci tuctovky, ale srdcovky

Někdy před měsícem a půl jsem měl sezení s Jiřím Kounem, kazatelem Církve adventistů sedmého dne. Dnes hodinové povídání konečně přepsáno, teď už jen úpravy a pokusit se z 11 stránek textu ve Wordu udělat něco menšího.

Pochybuju ale, že se mi to povede zkrátit natolik, aby to měl chuť přečíst každý. Ne, že by to nebylo v mých silách, ale sám nechci, protože by to byla strašná škoda. Pro mě osobně má výstup, který z toho vznikl, velkou hodnotu.

Bylo to povídání na určité úrovni, která mi je blízká o věcech, o které se zajímám a myslím si, že je to něco, z čeho by si každý mohl něco odnést. Rozhovor tak bude opravdu rozsáhlý a nejspíš ho rozdělím na vícero postupně publikovaných tématických částí.

Noví přispěvatelé

To je jeden z několika důvodů, proč nechci, aby Žiju TU stálo jenom na mém obsahu. Časem by to byl takový můj koutek, který by zajímal jen malý zlomek lidí a pokud to má být opravdu Online prostor pro Trutnovsko, mělo by to stát na více lidech různých povah a zájmů.

Proto jsem rád za lidi, kteří se nabídli, že budou tvořit obsah na Žiju TU. Ohledně rozhovorů, dnes ho za mě poprvé dělá někdo jiný. Tím člověkem je Martin Lohynský, který má zájem o žurnalistiku a chtěl by si to na webu skrze rozhovory vyzkoušet. Martin přišel se zajímavým tématem na sérii rozhovorů. Až toho bude více, půjdeme s tím ven.

A jsou tu i další lidi, kteří se rozhodli přiložit ruku k dílu, ale nebudu předbíhat a počkám, až pro vás budou mít něco nachystané.

Těšte se tak na povídání s panem Kounem a zároveň na vše nové, co se chystá!

InzerceReklama Kovarstvi Vydra

S pozdravem

Michal Petira
autor webu